Про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання

Date: 23 березня 2020 о 20:33

Луківська ЗОШ І-ІІ ступенів

НАКАЗ

23.03.2020 року                                                                          №15

Про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання

На виконання листа відділу освіти Іршавськоі райдержадміністрації № 02-16/252, 23.03.2020 року, листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА «Про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання»   № 01-15/842 від 23.03.2020р., наказу МОНУ від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19»,  листа МОНУ і ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020 № 1/9-162,02-5/202 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину»

НАКАЗУЮ:

1. Встановити режим роботи  працівників і запровадити гнучкий графік роботи відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу.
  • передбачити складання індивідуального плану самоосвіти вчителя;
  • перевести технічний персонал в режим чергування, щоб забезпечити життєдіяльність закладу;
  • забезпечити виконання освітніх програм, зокрема через організацію дистанційного навчання;
  • перенести заповнення шкільної документації, зокрема шкільних журналів, на час закінчення карантину.
  1. Провести необхідну роботу серед батьків. Довести до відома батьків ст.55 Закону України «Про освіту», в якій визначено права та обов’язки батьків здобувачів освіти;  провести з батьками роз’яснювальну роботу, що карантин – це не канікули, і батьки мають дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини;  дотримуватися рекомендацій фахівців щодо усвідомленого сприйняття вимог, передбачених ситуацією боротьби з коронавірусом, і настановленням та особистим прикладом дотримування  необхідних заходів.

1. Обрати найзручніший інструмент взаємодії з учнями:
  •  для вчителів-предметників групаVIBER або  Fasebook;
  • для вчителів початкових класів та учнів видавництво «Розумники»;
  • для вчителів 5-9 класів використовувати можливості Coogle-сервісів, платформи «МійКлас», а також ресурси  YouTube та Fasebook:
  • використовувати одну з форм і прийомів організації навчання – презентації, відеоуроки, короткі науково-популярні фільми з фізики, біології, географії та математики.
  1. Домовитися з учнями про режим дистанційної роботи.

1. Налагодити  зворотній зв’язок  учителів з учнями.

1. Забезпечити класними стандартними завданнями з підручників, роздатковими матеріалами  школярів, у яких не має змоги користуватися інтернет-зв’язком. Домовитися про фактичний час передачі виконання завдань чи їх отримання.

Директор школи:                                        О.Ю.Хандра