«Захистимо нашу планету від екологічної катастрофи»

Date: 1 квітня 2021 о 11:46

Природа - це вічне життя, становлення і рух.
Природа не визнає жартів, вона завжди правдива, завжди серйозна, завжди сувора; вона завжди права; помилки ж і омани виходять від людей.
Природа - творець всіх творців.

І. Гете

Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Важливим аспектом у вирішенні проблеми збереження природних ресурсів є освіта людей в області навколишнього середовища, екологічне виховання всього населення, а особливо підростаючого поколінняЕкологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним.

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в Луківській гімназії було проведено День благоустрою.

Впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, спортивний майданчик, вулиці населеного пункту.

Озеленення навчальних закладів відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, розвиває в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються, активізує пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність школярів.

Класними керівниками 3-9 класів було проведено виховні години на тему: «Екологія природи, екологія душі», «Захистимо нашу планету від екологічної катастрофи». у ході яких школярі обговорювали екологічні проблем нашого села, висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення екологічного стану села.

А також була проведена акція «Україна без сміття», де учні вчилися сортувати сміття та почули багато корисної інформації про важливість сортування сміття. Було проведено конкурс малюнків на екологічну тематику.

May be an image of 18 people, including Larisa  Gorzov and Марина Фанта, люди стоять та просто неба

May be an image of 16 people, including Марина Фанта, дитина, люди стоять та просто неба

May be an image of стоїть, дерево та просто неба

May be an image of стоїть, дерево та трава