Батьківські збори учнів початкової ланки

Date: 18 січня 2022 о 12:32, Refreshed 25 січня 2022 о 17:00

Проведення  батьківських зборів учнів початкової ланки

18.01.2022 р

Голова зборів: Хандра О.Ю.-                                              директор  гімназії

Секретар: Бурденюк Я.І.

- голова б/к гімназії;

Присутні : 42 батьків

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1.  Про організацію гарячого харчування учнів пільгової категорії   та за кошти батьків .

2.Про спільну роботу гімназії, громадськості у формуванні особистості дітей, стан відвідування учнями навчальних занять у І семестрі 2021/2022 н. р. та обов’язки батьків щодо виховання дітей.

3..Про роботу практичного психолога та класних керівників  у І семестрі 2021/2022 н .р., з попередження проявів булінгу серед неповнолітніх.

4. Про структуру 2021/2022 н. р. та режим роботи гімназії.

І. – СЛУХАЛИ: директора гімназії Хандру О.Ю., яка ознайомила присутніх з рішенням  Білківської сільської ради Закарпатської області від 21 грудня 2021 року «Про організацію харчування учнів пільгової категорії у ЗЗСО  Білківської сільської ради у 2022 році»:

1.1. Організувати безкоштовне харчування за рахунок місцевого бютжету дітей пільгових категорій ЗЗСО, а саме :

-дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах (учнів 1-9 класів)

-дітей внутрішньо переміщених осіб, учнів з сімей, які отримують допомогу відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям (учням 1-4 класів).

1.2. Дозволити керівникам закладів ЗЗСО, за рішенням педагогічної ради закладу та погодженням з батьківським комітетом, організовувати харчування для учнів груп продовженого дня.

2.Директор гімназії ознайомила присутніх з основними  принципами системи НАССР та наголосила, що  харчоблок гімназії відповідає всім вимогам санітарного законодавства . Довела до відома список дітей пільгових категорій для отримання гарячого безкоштовного харчування в ІІ семестрі 2021-2022 н.р.

Ольга Юріївна ознайомили присутніх з примірним меню на 10 днів за рекомендаціями  Євгена Клопотенка.

ВИСЛОВИЛИСЬ:

1. Павелко Д.І. – ПП, який звернув увагу батьків  на підняття цін на продукти харчування;
  2. Пасуля І.А.-мама учня 3 класу, запропонувала до зачитаного меню внести зміни (додати кур’ячий бульйон з вермішелью).
  3. Лях Я.П.- батько учня 1-а класу-запропонував, що при необхідності, спостерігаючи за вподобаннями учнів, до меню можна  буде внести корективи, внести в меню страви місцевої кухні.

УХВАЛИЛИ:

1.Дотримуватись оновлених норм харчування, забезпечення безпечності харчування дітей за стандартом НАССР відповідно до Примірного чотиритижневого меню для організації харчування дітей в ЗЗСО Білківської сільської ради на 2022 рік;

2.Встановити батьківську плату  за обід - 25 гривень.

3.Внести коригуючі зміни до деяких других страв та ввести перші страви, враховуючи пропозиції батьків та учнів.

ІІ. – СЛУХАЛИ: директора гімназії Хандру О.Ю., про стан відвідування учнями навчальних занять у І семестрі 2021 – 2022 н. р. та про права та обов’язки батьків щодо виховання дітей. Ольга Юріївна ознайомила батьків з Законом України «Про освіту» - ст.55 п.3 «Права та обов’язки батьків, здобувачів освіти»,- яка забов’язує батьків дотримуватися Правил внутрішнього трудового розпорядку навчального закладу. Сприяти у  виконанні освітніх програм, поважати честь і гідність учасників освітнього процесу – вчителів.

ПОСТАНОВИЛИ :

1. Батькам постійно забезпечувати право дітей на здобуття освіти , зокрема систематичне відвідування дітьми навчальних занять .

2. Не допускати пропуск навчальних занять дітьми без поважної причини , батькам у пояснюючій записці вказувати реальну причину відсутності дитини на уроках , подавати підтверджуючі довідки по хворобі стану здоров’я

3. Класним керівникам, зокрема Ботош М.І., при пропусках навчальних занять без пояснюючої записки від батьків або заяви , поданих вчасно , вказувати «без поважної причини» .

ІІІ. СЛУХАЛИ : Попфалуші О.А.. , практичного психолога , про проведену роботу у І семестрі 2021/2022 н.р.

• Зміна поведінки учнів при переході в старшу ланку;
  • Вплив соціальних мереж на учнів;
  • Попередження конфліктів (булінгу)

ПОСТАНОВИЛИ :

1. Роботу психолога визнати достатньою .

2.Озвучену інформацію взяти до відома.

ІV. СЛУХАЛИ : Лях Г.П.-. заступника директора з НВР

1. «Про антибулінговий» Закон України від 19 січня 2019 року.

2.Заступника директора з НВР , яка ознайомила присутніх з структурою 2021-2022 н.р. та режимом роботи гімназії,наголосила на обов’язковості виконання домашнього завдання для тих учнів ,які не відвідують групу продовженого дня. Ганна Петрівна звернула увагу батьків на  користування учнями мобільних телефонів під час навчального процесу, та нагадала батькам, що педагогічний колектив не несе відповідальності у разі загублення учнем  мобільного телефону чи дорогоцінних речей.

ВИСЛОВИЛИСЬ:

1.Лях М.М.- медична сестра гімназії

2.Ісак Т.Д.- класний керівник 1-А класу.

ПОСТАНОВИЛИ :

1. Доведену інформацію взяти до відома.

V.СЛУХАЛИ: Бобик Г.І.-маму 4 дітей, яка запропонувала розпочинати початок навчаньних занять на 8.30 к.ч. (разом для учнів початкової та старшої ланки),бо різний початок навчального заняття створює великі незручності для батьків та учнів.

УХВАЛИЛИ:

1.Розпочинати навчальні заняття о 8.30 к.ч.

Голова зборів :                                       Хандра О.Ю.

Секретар зборів :                                   Бурденюк Я.І.