Про вибір електронних версій оригінал – макетів підручників

Date: 15 січня 2022 о 15:11, Refreshed 26 січня 2022 о 15:30

засідання педагогічної ради вчителів

Луківської гімназії

від 13. 01. 2022 р.

Голова педради: Хандра Ольга Юріївна

Секретар педради: Шпортень Надія Іванівни

Присутньо: 22 чоловік

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про вибір електронних версій оригіналмакетів підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників.

СЛУХАЛИ: Хандра Ольга Юріївна – директор гімназії.

Ознайомила педагогів з додатком 3 до листа МОН України № 1/ 22048 – 2 від 16.12. 2020 року Щодо забезпечення виконання наказів МОН від 30 вересня 2021 року № 1049 (зі змінами) та від 10 грудня 2021 року № 1341

Вдзначила, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1049 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2021 року № 1310), від 10 грудня 2021 року № 1341 «Про організацію повторного видання підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти» та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 9 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету.

Сказала, що заклади загальної середньої освіти здійснюють вибір підручників та передають результати вибору в електронній формі до органів управління освітою, функції яких здійснюють структурні підрозділи з питань освіти районних, міських (районних у містах) державних адміністрацій, яким вони підпорядковані, з 10 до 17 січня 2022 року;

Надіслано інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників з кожної назви підручника у комплекті з проєктом обкладинки для 9 класу закладів загальної середньої освіти (додаток 1).

Педагогічні працівники ЗЗСО  ознайомлюються з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу. Це здійснюється для того, щоб на 2021/2022 навчальний рік до кожного ЗЗСО надійшли друковані примірники саме тих підручників для 9 класів, які будуть обрані цим закладом освіти. Безпосередній вибір підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника здійснюють вчителі ЗЗСО, який схвалюється на засіданні педагогічної ради ЗЗСО, протокол якого підписують члени педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір підручників ЗЗСО на своїх вебсайтах оприлюднюють протоколи педагогічної ради.

ВИСТУПИЛИ:

1.Лях Ганна Петрівна – заступник директора гімназії з навчально – виховної роботи.

Сказала, що вибір підручників та формування результатів вибору    відбувається у вигляді спеціальної електронної форми. Після заповнення форми результат в електронній формі надсилається до ITC «ДІСО».

2.Шпортень Надія Іванівна – класний керівник 8 – а класу, учитель української мови та літератури.

3. Хандра Ольга Юріївна – директор школи, учитель історії та правознавства.

4. Пилипко Михайло Михайлович – учитель інформатики.

5. Погоріляк Василина Іванівна – учитель математики.

6. Лях Іван Амброзійович – учитель географії

7. Лях Оксана Іванівна – учитель біології.

Ознайомили з результатами відбору підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал – макетів з кожної назви підручників для 9 класу, а саме: «Всесвітня історія», «Історія України», «Основи правознавства», «Інформатика».

Зробили дозамовлення таких підручників для 9 класу: «Алгебра», «Геометрія», «Біологія», «Географія»

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити вибір підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал – макетів з кожної назви підручників для 9 класів.

2. Схвалити вибір підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал – макетів (дозамовлення) з кожної назви підручників для 9 класів.

За – 22 чоловік, проти – 0, утримались  - 0.

Рішення прийнято одноголосно.

Голова педради:                              О. Ю. Хандра