Міжнародний день води

Date: 26 березня 2018 о 10:11

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води.

З нагоди свята в  нашій школі був проведений виховний захід « БЕРЕЖІТЬ ВОДУ – ПІКЛУЙТЕСЬСЯ ПРО МАЙБУТНЄ!»

Міжнародний день води є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важність водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії у рамках загальної теми.

Цього дня у 3 класі, під керівництвом класного керівника Палаташ Т.І., була проведена виховна година на тему «Значення води для  планети Земля.» Діти виготовили краплинки води, на яких написали чому потрібно берегти людині кожну краплинку, передивилися цікаву презентацію «Вода— це життя».

А також усі учні 1-9 класів нашої школи переглянули відеоролик «Річки України», який виготовлено Держводагентством за сприяння Міністерства освіти і науки України з нагоди відзначення Всесвітнього дня води,відео про українські річки та їх басейни, унікальні факти про водні ресурси України та світу.

Із заключним словом виступила директор школи Хандра О.Ю. :

« Кожен з нас повинен зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. Хтось з Вас вчасно закриє кран на кухні чи у ванній кімнаті й тим самим збереже десяток літрів чистої води, інший – викине випиту пляшку води не в річку, а в спеціальний сміттєвий контейнер, а дехто навіть очистить джерело, яке повністю замулене і може просто пересохнути спекотним літом. А що саме зробити Вам, хай підкаже Вам серце. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже все що Ви зробите повернеться Вам сторицею. Не будьте байдужими, не будьте осторонь.»

День пройшов дуже насичено.

P.S. БЕРЕЖІТЬ ВОДУ – ПІКЛУЙТЕСЬСЯ ПРО МАЙБУТНЄ!