20 лютого у Луківській гімназії відбулися батьківські збори учнів-випускників 9-х класів.

Date: 20 лютого 2023 о 11:17, Refreshed 2 березня 2023 о 11:21

Із вступним словом звернулася до батьків директор гімназії Хандра Ольга Юріївна, яка наголосила про важливість спільної роботи гімназії та сім'ї з попередження правопорушень та випадку булінгу серед учнів. Зауважила, що сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Профілактика правопорушень неповнолітніх є передусім проблемою педагогічною, бо вона пов’язана з вирішенням певного кола виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце має посісти рання профілактика, яка розпочинається з дитячого садка й продовжується у стінах школи. Зачитала відповідні накази МОН України та відповідальних осіб. Виокремила питання про безпеку життєдіяльності, охорону життя і здоров'я учнів та всіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану та про дії батьків під час сигналу "Тривога".

Ольга Юріївна, також, відзначила учнів-учасників другого етапу олімпіад, які з честю захищали честь гімназії та показали хороші результати.

Звернула увагу батьків і на те, що в гімназії організовано гаряче харчування для дітей пільгових категорій, а також про оновлене меню, яке відповідає державним стандартам.

Класні керівники Шпортень Надія Іванівна та Лях Ярина Олександрівна виступили з важливими питаннями про підсумки навчальної діяльності учнів за І семестр та про роль родини у формуванні професійної орієнтації дитини. Адже, величезну роль у виборі майбутньої професії відіграє сім'я. Сім'я – це, той простір, де формується ставлення до роботи, до професійної діяльності. Авторитет батьків може пригнічувати бажання дитини і нав'язувати свою волю. Можливий варіант і коли успіхи батьків і їх любов до своєї професійної діяльність надихає дитину піти по їх стопах. Найчастіше діти орієнтуються на професії родичів. Всім нам відомі приклади трудових династій, коли кілька поколінь однієї родини працюють за однією спеціальністю.