КРІЗЬ ПИСАНКУ ДО ВЕЛИКОДНІХ НАДІЙ

Date: 12 квітня 2023 о 08:53, Refreshed 14 квітня 2023 о 09:08

КРІЗЬ ПИСАНКУ ДО ВЕЛИКОДНІХ НАДІЙ

Після зливи інформації про війну різного характеру зі ЗМІ фестиваль-конкурс писанки – це просто миро на душу, це просто вгамована спрага духовності, що зміцнює віру у світле майбутнє. Сьогодні подвір’я Луківської гімназії стало центром збереження традицій. Тут витав дух творчості, фонтанило любов’ю до прекрасного. Словом, незабутня атмосфера. Саме тут відбувся фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко». Заклади освіти та культури громади виставили свої талановиті роботи з писанкарства. Це завершальна частина конкурсу. А протягом березня в освітніх та культурних установах громади було проведено перший етап згаданого фестивалю.

… По-особливому лунав Гімн України. Серце пронизував смуток під час хвилини мовчання за загиблими за нашу рідну Батьківщину…

Всіх гостей радо зустрічала директорка Луківської гімназії Ольга Хандра та вихованці закладу. Після її виступу почесну місію відкриття заходу виконали Білківський сільський голова Василь Зейкан та начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту сільради Ірина Паньканинець. З напутніми настановами виступили місцеві священники. Відтак відбувся невеличкий тематичний концерт.

Безперечно, писанка – це символ вічного життя, атрибут Великодня. На подвір’ї гімназії її було вдосталь, причому виконаної різними техніками. Вистачало великодніх дерев. Звісно, над роботами працювали діти, батьки, вчителі. І це чудове єднання різних поколінь завдяки традиціям. Відчувалося, що фантазії і вмілих рук великоднім витворам, презентованим на фестивалі, точно не позичати.

Всім учасникам фестивалю дісталися подяки відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту сільради, а також грошові премії від спонсорів заходу. Начальниці цього відділу Ірині Паньканинець сільський голова вручив грамоту. Директорка Луківської гімназії Ольга Хандра отримала грамоту департаменту освіти обласної військової адміністрації. Варто відзначити, що для дітей працівники культури громади накрили стіл зі смаколиками.

Щире спасибі всім учасникам, організаторам та спонсорам заходу. Слава воїнам ЗСУ за можливість провести такий фестиваль і не забувати традиції.