Останній дзвінок

Date: 31 травня 2018 о 17:24

Сьогодні у школі пролунав останній дзвінок. Цей день назавжди запам’ятається для всіх учасників навчально-виховного процесу, а особливо  для 18 випускників-дев’ятикласників, які прийшли на шкільну лінійку у  Луківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів востаннє.

Першою з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернулася директор школи Хандра Ольга Юріївна. Вона побажала випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави.

На лінійці дирекція школи вручила грамоти за відмінні результати та нагороди районного управління освіти, за кращі досягнення у науці та творчі здобутки у 2017-2018 навчальному році.
З напутнім словом виступили перша вчителька наших випускників Ісак Тамара Дмитрівна та класний керівник 9 класу Урста Наталія Іванівна,сільський голова Фанта Михайло Олександрович, який в свою чергу привітав присутніх і наголосив,що сьогоднішнє свято - радісне й сумне водночас, бо для учнів середнього шкільного віку воно символізує наближення канікул, але для випускників - це початок дорослого життя, завершення безтурботного дитинства.

Із благословенням і напутніми словами, перед учнями, виступили представники духовенства: Георгій Мадуда – настоятель храму Жінок-мироносиць, Михайло Мадуда – в минулому, випускник Луківської школи           , Олександр Егреші - настоятель храму святого Димитрія. Вони надали цінні життєві поради випускникам, опираючись у виступах на Біблійні цитати.

Після чого, випускники загадали бажання і пустили у небесну блакить повітряні кульки, а про завершення навчального року для усіх присутніх продзвенів останній дзвінок.