Міжнародний день захисту дітей та відкриття літньго мовного табору «Smile»

Date: 1 червня 2018 о 14:49

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Це свято співпало з відкриттям у нашій школі літньго мовного табору «Smile» з англійською та німецькою мовами проведення.

На лінійці виступила директор школи Хандра О.Ю.,яка нагадала всім присутнім,що Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Начальник літнього  мовного табору – вчитель англійської мови Терембець Христина Михайлівна та його заступник - вчитель німецької мови Половка Михайло Іванович ознайомили всіх присутніх з режимом роботи табору :

1 день (01.06.2018)

(п’ятниця)

День загону. Відкриття табору «Smile».Знайомство. Самопрезентація.Назва загонів «Crazy Stars ».Девіз (Motto)

Речівка

Пісня ,,When the sun is shines’’

,,If you are happy’’Створення постеру «We are ..»

Ознайомлення з правилами поведінки в таборі.

2 день (02.06.2018)

(субота)

"Англійська – це весело". "English is fun". Вікторини, конкурси, інтелектуальні ігри. Конкурси малюнків. "My favourite English letter".

Моя улюблена література.

3 день (03.06.2018)

(неділя)

Ура! Літо! Hooray! Summer! Літні канікули.Summer holidays.Види відпочинку влітку. Виготовлення постеру. Робота в групах. Розучування речівок, пісень, тощо.

4 день (04.06.2018)

(понеділок)

День друзів. "Friend`s Day".З друзями весело.Розучування віршів,пісень. Командні змагання. «Веселі старти

Word games, grammay games.)»

5 день (05.06.2018)

(вівторок)

День юних художників."Art Day".Малювання та аплікації.Практичні заняття.Оголошення та обговорення найкращих малюнків та аплікацій.

6 день (06.06.2018)

(середа)

День подорожей."Travelling Day" Моє рідне село – Луково. Арт студія.Рекламна брошура: «Моє село-найкраще!» «My village is the best!” Єкскурсія селом.

7 день (07.06.2018)

(четвер)

Здоровий спосіб життя.Ігри на спортивному майданчику.Флешмолб, "Healthy Kids".Розучування римівок,віршів.

8 день (08.06.2018)

(п’ятниця)

Корисна і здорова їжа.

"Healthy and junk food"

Перегляд ролика про їжу.Майстер клас по приготуванню салатів.Розгадування кросвордів.Виготовлення постера

"Healthy  food"

9 день (09.06.2018)

(субота)

Світ моїх захоплень."My hobby" Виготовлення постерів. Командний захист проектів. Спортивні естафети.

Фізкультхвилинки.Рухливі ігри.

10 день (10.06.2018)

(неділя)

День казки."The Fairy Tales Day "Читання та перегляд фрагментів казок. Обговорення та вибір найкращої для інсценізації. Виготовлення декорацій.

11 день (11.06.2018)

(понеділок)

Інсцезація казки для вихованців ДНЗ №1.Солодкий стіл. Ритмічні пісні. Прослуховування пісень. Плани на завтра.

12 день (12.06.2018)

(вівторок)

День захисту тварин."We protect the animals". Ми захистимо тварин. Кінозал. Перегляд мультфільму про тварин. Проектна робота "В зоопарку" "In the Zoo".Захист проектів.

13день (13.06.2018)

(середа)

День моди "A Fashion Day".Конкурс "Моя найкраща вишиванка". Ознайомлення з національним вбранням Великої Британії та Німеччини. Ритмічні вправи. Флешмоб.

14 день (14.06.2018)

(четвер)

"Presentation`s Day".День презентацій та закриття мовного табору."Day closing ceremony". Вручення сертфікатів та призів. Прощальний флешмоб.

План роботи літнього  мовного табору

«Smile» з англійською та німецькою мовами проведення

Термін проведення   з 01.06.2018 по 14.06.2018 р.

Концепція створення мовного загону з іноземних мов: англійської та німецької має на меті популяризацію даних мов, підвищення мотивації учнів до вивчення мови, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного учня, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн і народів.

Мовний табір покликаний спонукати школярів практично застосовувати знання мов, отриманих протягом навчального року. Тут діти мають спілкуватися іноземною мовою та застосовувати її у різних формах діяльності (в ігрових та конкурсних програмах, театральних виставах, тощо.)

Мета:

• Створити умови для здобуття дітьми необхідних мовних навичок;
  • Допомогти дітям непомітно подолати мовний бар’єр;
  • Надати можливість удосконалити свою розмовну мову;
  • Поєднати навчання із захоплюючим відпочинком.