Протокол засідання педагогічної ради від 21.12.2022

Голова педради: Хандра Ольга Юріївна
                                   Секретар педради: Шпортень Надія Іванівни
        Присутньо: 25 чоловік
1. Про виконання вимог освітніх програм НУШ у початковій ланці навчання.
2. Про внесення змін до структури 2023 – 2024 н. р.
3. Про вибір підручників для 1 класу.
4. Про визначення претендентів на свідоцтво з відзнакою.
5. Про оцінювання учнів 6-А та 6-Б класів НУШ.
6. Різне.
І. СЛУХАЛИ: Лях Ганну Петрівну – заступника директора гімназії з навчально-виховної роботи.(Доповідь додається)
 Зробила аналіз роботи з виконання вимог освітніх програм НУШ у початкових класах.
Зазначила, що освітня програма НУШ передбачає організацію єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти, визначення загального обсягу навчального навантаження, очікуваних результатів навчання учнів, рекомендовані форми організації освітнього процесу та інструменти системи внутрішнього забезпечення якості освіти, вимоги до осіб, які навчають за цією Типовою освітньою програмою.
Початкова школа в системі повної загальної середньої освіти забезпечує становлення особистості дитини, її фізичний, інтелектуальний, соціальний розвиток; формує здатність до творчого самовираження, критичного мислення, виховує ціннісне ставлення до держави, рідного краю, української культури, шану до своєї гідності та гідності інших людей, піклування про своє здоров’я тощо.
ВИСТУПИЛИ:
1. Сливка Мар’яна Вікторівна – учителька початкових класів, голова МО учителів початкового навчання.
Сказала, що освітня програма НУШ, що реалізувалася в закладі, спрямована на формування в учнів сучасної наукової картини світу; виховання працелюбства, любові до природи; розвиток в учнів національної самосвідомості; формування людини та громадянина, що прагне вдосконалення та перетворення суспільства; інтеграцію особистості в систему світової та національної культури; формування загальної культури особистості, адаптації особистості до життя в суспільстві; виховання громадянина-патріота, поваги до прав і волі людини, поваги до культурних традицій та особливостей інших народів в умовах багатонаціональної держави; створення основ для усвідомленого відповідального вибору та наступного освоєння професійних освітніх програм; формування потреби учнів до самоосвіти, саморозвитку, самовдосконалення.
 Відзначила, що в межах Тижня толерантності, що проходив у листопаді, було проведено ряд навчально-виховних заходів: урок із предмету «Я досліджую світ» у 3-А класі «Як зернятко перетворюється на хліб», учителька Скальник Тетяна Іванівна, заняття в 2 класі ГПД з теми «Толерантність починається з тебе», вихователь Бурденюк Яна Іванівна, заняття в 4 класі ГПД з теми «Поспішаймо творити добро», вихователь Палаташ Тетяна Василівна.
ВИРІШИЛИ:
ІІ. СЛУХАЛИ: Хандра Ольга Юріївна – директор гімназії.
 Ознайомила з наказом по гімназії «Про внесення змін до структури 2023 – 2024 н. р.
 Сказала, що зимові канікули продовжуються на тиждень за рахунок весняних, триватимуть з 26. 12. 2023р. по 15. 01. 2024р.
ВИСТУПИЛИ:
1. Урста Наталія Іванівна – учителька історії.
2. Горзов Лариса Вікторівна – учителька початкового навчання.
Запропонували інформацію про зміну в структурі навчального року прийняти до виконання.
ВИРІШИЛИ:
1. Погодити зміни до структури 2023 – 2024 н. р.
За – 25, проти – 0, утрималися – 0. Рішення прийнято одноголосно.
ІІІ. СЛУХАЛИ: Хандра Ольга Юріївна – директор гімназії.
ВИСТУПИЛИ:
1. Симканич Віта Андріївна – бібліотекар гімназії.
Сказала, що вчителі початкових класів ознайомилися з переліком назв підручників, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти та зробили свій вибір.
ВИРІШИЛИ:
1. Схвалити вибір підручників, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти.
За – 25, проти – 0, утрималися – 0. Рішення прийнято одноголосно.
Голова педради: О. Ю. Хандра
Секретар педради: Н. І. Шпортень
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.