Вручення свідоцтв про базову середню освіту

Date: 18 червня 2018 о 12:31, Refreshed 26 червня 2018 о 13:09

16 червня відбувся випускний вечір 9-го класу Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів з церемонією вручення свідоцтв про базову  середню освіту.

На шкільному подвір’ї з урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними  мріями,  розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. Вісімнадцять впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали свідоцтво про базову неповну середню освіту, чотири з яких з особливого зразка.

Директор школи Хандра Ольга Юріївна, від щирого серця, привітала випускників  2018 року та подякувала батькам випускників за підтримку і розуміння, за добро і натхнення, за небайдужість.

Заступник директора з НВР-Лях Ганна Петрівна побажала випускникам йти далі впевнено по стежині життя і дивитися тільки в перед, зустрічати лише добрих і щирих людей. Здоров’я, радості і веселих друзів.

Привітала своїх вихованців і перша вчителька Ісак Тамара Дмитрівна. Вона пригадала, як колись, зовсім маленькими, вони прийшли у перший клас, як разом долали усі труднощі.

Класний керівник-Урста Наталія Іванівна побажала випускникам успіхів, здійснення усіх задумів,  щасливої та щедрої долі.

З напутнім словом  до випускників звернувся сільський голова Фанта Михайло Олександрович
Слова вдячності звучали і із вуст випускників. Вони звернулися до своєї першої вчительки, яка вела їх у країну знань; педагогів, котрі всі ці роки навчали різних премудростей; батьків, які завжди були поруч й підтримували. Це була мить, коли кожен відчув, що недаремно вкладав свою часточку у душі дітей.

Для випускників це свято яке несе радість і відповідальність перед майбутнім вибором і тому діти із своїми вчителями і батьками після отримання свідоцтв про середню освіту, по добрій традиції прийшли до  храму  Жінок-Мироносиць та храму святого Димитрія, щоб подякувати Господу за його великі благодіяння.

Отець Михайло Лях відслужив благодарственний молебен і благословив випускників, по завершенні отець Георгій Мадуда привітав дітей із святом, побажав їм Божої милості і Покрову Божої Матері та  роздав іконки Божої Матері.