ВІЧНО ЖИВЕ МОГУТНЄ СЛОВО КОБЗАРЯ

Дата: 11 березня о 09:58, Оновлено 12 березня о 11:01
23 перегляда

Двісті десяту річницю від дня народження постійного борця за волю України Т.Г. Шевченка в Білківській громаді вирішили відзначити по-особливому. Попередньо відібрали найкращих читців в освітніх закладах громади. А сьогодні в Луківській гімназії відбувся вже другий етап цього конкурсу, де кращі змагалися за звання лідера.

Чесно кажучи, сидячи в цій залі, яка була наскрізь просякнута духом творчості, хотілося щоразу аплодувати. І все тому, що учасники конкурсу дуже приємно дивували талантом, вирізнялися артистизмом, характерно підкреслювали слова Кобзаря дикцією та інтонацією, неперевершено входили в образ… І в такій ситуації читці дещо загнали в глухий кут компетентне журі, в складі якого серед інших приємно було побачити багаторічну очільницю райметодкабінету відділу освіти Іршавської РДА Марію Келемен, адже дуже важко було обирати лідерів.

Перед стартом конкурсу учасників та всіх присутніх привітали директорка Луківської гімназії й депутатка сільради Ольга Хандра, Білківський сільський голова Василь Зейкан, начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту сільради Ірина Паньканинець.

Напочатку всіх надихнув виступ наймолодшого учасника Петрика Ерделі з Білок. Оригінально зазвучала композиція «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні викладацького колективу Білківської ДШМ. Відтак за творчі баталії взялися учасники конкурсу. І класну творчу крапку поставив ансамбль Луківської гімназії «Співограй», виконавши хітову пісню на слова Шевченка «Думи мої, думи мої».

Сьогодні читці художнього слова зробили індивідуальну інтерпретацію творчості Кобзаря. Вона зазвучала по-новому і дуже потужно. Його пророчі рядки повчають, заряджають, мотивують…

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.