День Знань

Date: 3 вересня 2018 о 15:33, Refreshed 3 вересня 2018 о 18:15

Після тривалих канікул на урочисту лінійку, приурочену до Дня Знань, до Луківської  школи зібралися учні та гості. У всіх вирував піднесений настрій. На обличчях у кожного сяяла щира усмішка, адже за такий довгий час кожен побачив своїх друзів і вчителів.

На початку урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні та тих, хто загинув на Сході нашої країни, захищаючи її кордони.

У велику, дружну родину нашої школи прийняли два класи першокласників, для яких сьогодні все вперше: вперше переступили поріг навчального закладу, перша вчителька, перший навчальний рік, вперше пролунав для них дзвінок. Відповідно до наказу класним керівником 1-А класу призначено Лях Ярину Олександрівну,1-Б класу Густій Інну Іванівну.

(https://www.facebook.com/100019549442606/videos/244499932878320/?id=100019549442606)

З вітальним словом перед присутніми виступила директор школи Хандра О.Ю. ,яка привітала учнів та вчителів, а особливо наших маленьких першокласників з початком нового навчального року.Вона зазначила, що до початку навчального року в школі готувалися дуже добре,висловила подяку технічному персоналу. До привітань приєдналась і заступник директора з НВР-Лях Ганна Петрівна.

Святкову лінійку школа зустрічала та проводила виконанням державного гімну. Окрім цього, були і пісенні номери від школярів (https://www.facebook.com/verbishhuk.tanja/videos/2065895743532652/UzpfSTEwMDAxOTU0OTQ0MjYwNjoyNDQ1MjM0NDk1NDI2MzU/?id=100019549442606); (https://www.facebook.com/verbishhuk.tanja/videos/2065971993525027/UzpfSTEwMDAxOTU0OTQ0MjYwNjoyNDQ1MjM1NTYyMDkyOTE/), і привітання від батьків першокласників. І, звичайно, перший дзвінок ознаменував початок перших шкільних уроків.