Переможець та лауреат другого та  третього етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» в номінації «Інклюзивне навчання»

Date: 4 березня 2019 о 11:27, Refreshed 4 березня 2019 о 12:21

Від творчого вчителя – до творчого учня

Саме під таким гаслом працює педагогічний колектив Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів, творчим кредом якого є слова В.О Сухомлинського «Школа вчителем стоїть», і  «Вчитель готується до гарного уроку все своє життя». Нова школа –це  прекрасна матеріальна база, сучасне оснащенння та Інтернет-ресурс, що  дають  простір та умови  для реалізаціі творчого потенціалу вчителів та учнів,

Щороку дирекція школи заохочує вчителів до участі у найпрестижнішому Всеукраїнському  конкурсі фахової майстерності «Учитель року». Лауреатами та призерами  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу були Палаташ Тетяна Василівна - номінація «Початкове навчання» «Учитель року 2005». Шпортень Надія Іванівна – номінація «Українська мова і література», «Учитель року-2007», Горзов Лариса Вікторівна – «Учитель року-2011» номінація «Початкове навчання»,  Урста Наталія Іванівна- номінація «Класний керівник-2012 року», Лях Ярина Олександрівна – номінація «Початкове навчання  «Учитель року-2018», Пилипко Михайло Михайлович – номінація «Інформатика»- «Учитель року-2018»

ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении                       Цього року яскраво спалахнула нова зірка в сузір’ї творчих педагогів Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів - Попфалуші Олеся Андріївна, яка працює на посаді практичного  психолога та  вчителя початкових класів. Вона стала переможцем та лауреатом другого та  третього етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» в номінації «Інклюзивне навчання». Креативно та інтелектуально підійшла до виконання кожного етапу цього престижного конкурсу, успішно склала тестування, яке складалося з двох частин:  знання методики викладання предмету та знання педагогіки і психології. Особливо відзначені членами преститжного журі цього конкурсу проектна діяльність вчительки за напрямком особистісно-орієнованого навчання, що є науково-методичною проблемою нашої школи. Разом з вихованцями Олеся Андріівна  досліджувала тему «Історія мого імені». На високому рівні провела урок літературного читання у 4 класі на тему: «Історія життя Леоніда Глібова. Байка «Зозуля й Півень». Напередодні прекрасного весняного свята – 8 березня найщиріше вітаємо Олесю Андріївну та всіх творчих жінок – працівниць Луківської ЗОШ І-ІІ ст., чарівних, коханих, турботливих матусь, улюблених вчителів та бабусь.

Низький уклін Вам та щира подяка

за мудрість і тактовність,

турботу й чуйне серце,

невтомні руки, терпіння й оптимізм

та плідну працю на рідній землі!

Нехай кожен день буде світлим

і по-весняному сонячним, в рідній оселі

завжди панують мир і злагода,

а прекрасні почуття надихають

на нові успіхи та життєві перемоги!

Божої Вам благодаті, доброго настрою

та щасливого довголіття!