Вибір підручників для 2 класу НУШ

Секретар:       Лях Я.О.

Присутні: працівники педколективу – 31 особа

Порядок денний:

1.     Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу ЗЗСО на 2019-2020 навчальний рік поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу.

1. Слухали: Хандру О.Ю., директора закладу освіти, яка повідомила, що, починаючи з 25 лютого на сайті https://lib.imzo.gov.ua/, було розпочато другий етап конкурсного відбору підручників для 2 класу. Перш за все вчителі ознайомилися з інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору ЗЗСО проектів підручників для 2 класу за  фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників.

З усіма проектами підручників для 2 класу, а також з правилами конкурсного відбору, вчителі мали змогу ознайомитися на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Вчителі 1-х класів, спільно з МО вчителів початкових класів та вихователями ГПД, приймали відповідальне рішення: за якими підручниками навчатимуться другокласники в наступному навчальному році.

Були деякі зміни при виборі підручників. Цього року, окрім основного підручника, потрібно вибрати ще 4 альтернативних підручників із кожного предмету.

Директор наголосила, що результати вибору підручників заклад освіти повинен внести до спеціальної форми у Державній інформаційній системі освіти з 4 по 10 березня (Додаток 2 до листа Міністерства освіти і науки України від 08.02.2019 №1/9-63).

Заслухавши та обговоривши інформацію Хандри О.Ю., рекомендації та пропозиції вчителів щодо проектів підручників, їх відповідності до чинних навчальних програм, педагогічна рада вирішила:

1. Ознайомити з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 2 класу всіх учителів МО початкових класів та вихователів ГПД.

2.   Здійснити замовлення проектів підручників до 10.03.2019 р згідно з додатком Додаток 2 до листа Міністерства освіти і науки України 08.02.2019р.№ 1/9-63 (додається).

Голова:_____________О.Ю. Хандра

Секретар _______Я.О. Лях

З рішенням засідання педагогічної ради ознайомлені та згідні вчителі та вихователі ГПД початкових класів:

__________І.І. Густій

__________Я.О. Лях