відкриття спортмайданчика

Date: 1 лютого 2020 о 12:55, Refreshed 1 лютого 2020 о 13:06

Луківській ЗОШ I-II ступенів відбулася знаменна подія-відкриття спортмайданчика.    До нас сьогодні завітали  багато високоповажних гостей, представників влади, будівельники, які зробили усе можливе для того, щоб наша школа поповнилася новим сучасним спортивним майданчиком з штучним покриттям європейського зразка:

-Шинкарук Ігор Сергійович – заступник голови Закарпатської обласної державної  Добромiльський Петро Петрович- депутат Закарпатської обласної ради

Товстий Віктор Васильович– голова Іршавської районної державної адміністрації

Симканинець Віктор Андрійович – голова Іршавської районної ради                                           Сухан Станiслав Васильович- депутат Іршавської районної ради

Яцканич Єлизавета Михайлівна – начальник відділу освіти Іршавської районної  державної адміністрації.

Горзов Володимир Олександрович-  депутат районної ради,  директор ПП “Фортуна”                                                                                                                                                      Горзов Петро Олександрович-  депутат районної ради                                                                                          Попович  Михайло Михайлович  -    депутат районної ради

Депутати, представники  влади та духовенства, батьки , вчителі та учні.На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, ребенок и на улице

На изображении может находиться: 7 человек, в том числе Петро Добромільський, люди стоят и на улицеНа изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, на улицеНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, небо и на улицеНа изображении может находиться: 8 человек, в том числе Петро Добромільський, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 9 человек, люди стоят, свадьба и в помещенииНа изображении может находиться: 8 человек, в том числе Петро Добромільський и Надія Шпортень, люди стоят, свадьба, стол и в помещенииСпортивний майданчик – це не тільки радість для дітей , а й для педагогічного колективу,  і особливо для її господаря – директора школи Хандри Ольги Юріївни, яка доклала багато зусиль для його відкриття.                                                                                            Відповідно до духовних традицій нашого народу спортивне поле освятили отці- настоятелі:

Юрій Мадуда- настоятель православного храму св. Жінок Мироносиць та отець Віктор— настоятель храму св. Дмитрія Солунського.

Право першими зайти на спортивний майданчик надалось кращим футбольним командам школи під керівництвом вчителя фізичної  культури Ляха Івана Амброзійовича.

Почесне право виконати перший удар по м’ячу та розпочати футбольний матч надалось Шинкаруку Ігору Сергійовичу, Товствому Віктору Васильовичу та Симканинцю Віктору Андрійовичу.                                                                                                        Кращi спортсмени та гiмнасти школи виступили iз спортивно-розважальною програмою: шалені вболівальниці,  фанатки футболу з композицією  “Перлина Україна” у виконанні учнів 7-8 класів; хореографічно-спортивна композиція у виконанні майбутніх гімнасток початкових класів; патріотична композиція “Слава Україні”.На изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, баскетбольная площадка, обувь и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка и в помещенииНа изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, обувь и в помещенииНа изображении может находиться: 19 человек, в том числе Петро Горзов, люди улыбаются, люди стоят, свадьба и в помещенииУ наших учнях ми бачимо спортивне майбутнє нашої нацiї.